Краматорські поліцейські провели рейди по стихійним ринкам

09.10.2018


Дев’ять адміністративних протоколів було складено співробітниками сектору превенції Краматорського відділу поліції на осіб, які ведуть «стихійну» торгівлю.

На вихідних поліцією Краматорська було прийнято рішення провести рейди по «стихійним ринкам». Особливу увагу правоохоронці приділяють несанкціонованій торгівлі харчовими продуктами тваринного і рослинного походження. Покупці повинні розуміти, що за якість продукції з несанкціонованого міста продажу ніхто не відповідає, таким чином споживаючі піддають небезпеці своє здоров’я. 

В ході рейду поліцейські склали дев’ять адміністративних протоколів за ст. 160 Кодексу України про адміністративні порушення (торгівля з рук у невстановлених місцях). Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Крім того, поліцейські провели профілактичну роботу з попередження реалізаторів про відповідальність за несанкціоновану торгівлю.

Краматорський відділ поліції

в Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета