Поліцейські Михайло Шелест та Дмитро Романенко – переможці міжнародних та всеукраїнських змагань з тхеквондо та пауерліфтингу (ФОТО)

09.10.2018


Слідчий Михайло Шелест приніс збірній України «срібло» на міжнародному турнірі класу G-1 Riga Оpen-2018 з тхеквондо (ВТФ). Цей результат допоміг вивести команду на друге місце серед 43 країн-учасниць. А інспектор чергової частини з особливих доручень обласного главку поліції Дмитро Романенко виборов дві золоті та дві срібні медалі на Кубку України з пауерліфтингу, який відбувся у м. Дніпро.

Обидва спортсмени гідно представили Донеччину та Україну, підтвердивши свій статус чемпіонів.

На змаганнях у Ризі, які проходили 6-8 жовтня, майстер спорту України Михайло Шелест став срібним призером з рахунком 23:24, поступившись супернику лише одним балом. Поліцейський виступав у ваговій категорії +87 кг.

Наразі молодий офіцер з Дружківки посідає у світовому рейтингу 52 місце зі 157 учасників та мріє взяти участь в Олімпійських іграх.

Дмитро Романенко, який керує всіма поліцейськими нарядами в Донецькій області, взяв участь у 8-му відкритому Кубку України з пауерліфтингу в Дніпрі 5-7 жовтня.

Атлет змагався у двох номінаціях – MPF (військові, поліцейські) та у ваговій категорії 82,5 кг вікової групи 33-39 років.

В обох номінаціях Дмитро посів перше місце у становій тязі, піднявши 207,5 кг. Поліцейський перевершив свій минулий результат та піднявся у топ-листі кращих пауерліфтерів України.

У жимі лежачи офіцер взяв «срібло» з результатом 112,50 кг. Зауважимо, пауерліфтингом чоловік почав займатися лише в 2017 році.

Вітаємо чемпіонів поліції Донеччини та бажаємо наступних перемог!

Нагадаємо, зараз на службі в поліції Донецької області - шість майстрів спорту і три володарі звання КМС.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета