За минулий тиждень жителі Краматорська «віддали» шахраям Більше 10 тисяч гривень

06.10.2018


Четверо потерпілих звернулись до поліції після того, коли зрозуміли, що стали жертвами шахраїв. За всіма фактами розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 190 КК України.

Місцевий житель звернувся до Краматорського відділу поліції із заявою про те, що невідома особа шляхом обману заволоділа його грошима. З’ясувалось, що чоловік розклеїв по місту оголошення з проханням до людей допомогти знайти загубленого собаку. Невдовзі потерпілому зателефонував  невідомий і за винагороду у 1000 гривень пообіцяв повернути тварину, однак після перерахування  коштів, шахрай на зв’язок більше не вийшов.

А 64-річна краматорчанка стала жертвою шахраїв, що представились працівниками служби безпеки банка. Виконуючи операцію зі своєю банківською карткою з вказівкою шахраїв жінка перерахувала 3 400 гривень на невідомий рахунок.

Наступною жертвою шахраїв стала 45-річна місцева жителька, яка на сайті безплатних оголошень замовила товар на загальну суму 2830 гривень. Однак продавець на зв’язок після перерахування грошових коштів так і не вийшов.

А от жінка 1982 р.н., сприйнявши в телефонній розмові невідомого за свого керівника, перерахувала на чужий рахунок грошові кошти в сумі 3435 гривень.

За всіма фактами поліцією Краматорська відкриті кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство». Проводяться перевірки.

Незважаючи на широку профілактично-роз’яснювальну роботу та регулярні попередження з боку правоохоронців, громадяни через свою неуважність та безпечність продовжують ставати жертвами шахраїв.

Шановні жителі Краматорська, будьте пильні, перевіряйте надану вам інформацію, не довіряйте незнайомим людям та сумнівним смс-повідомленням! Якщо ви чи ваші знайомі все ж таки стали жертвою шахраїв, негайно звертайтесь до поліції за телефоном "102".

 

Краматорського відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета