Краматорські правоохоронці разом із учнями школи провели флешмоб до Всесвітнього дня посмішки (ФОТО)

06.10.2018


 

В першу п'ятницю жовтня 2018 року, тобто 5 жовтня, діти разом із інспекторами ювенальної превенції  відзначили 19-й Всесвітній день посмішки. Діти молодших класів ЗОШ № 15 Краматорська провели  флешмоб в школі, оточуючим подарували  посмішки та гарний настій.

Міжнародний день посмішки є самим веселим в жовтні, а відзначають його традиційно в першу п'ятницю місяця. Сьогодні ця святкова дата асоціюється з позитивними і добрими відносинами між людьми, райдужними перспективами і радістю,  тому вже сьогодні учні молодших класів із задоволенням  діляться один з одним посмішками.

Нагадаємо, що  існуванням свято ми зобов'язані  американському живописцю Харві Беллу.  Всесвітній день посмішки почали відзначати в світі всього 19 років тому. Торжество швидко набирає популярність і вже дісталося до нашої країни. Діти разом із місцевими правоохоронцями провели флешмоб бо вважають,  що усміхнені люди виглядають молодшими, живуть довше і мають у своєму розпорядженні до себе оточуючих.

Школярі закликають ! Посміхайтеся частіше, особливо в цей  святковий день, який безпосередньо пов'язаний з посмішками і життя обов'язково відповість вам взаємністю! :)

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

.

 

 

 

 

 

 

.


 

 

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета