До Олександрівського відділення поліції здали зброю і снаряд (ФОТО)

05.10.2018


В рамках проведення місячника добровільній здачі зброї та боєприпасів мешканці Олександрівки добровільно видали поліцейським мисливську рушницю та знайдений мінометний снаряд Другої світової війни.

З 1 жовтня на території Донеччини розпочались  профілактичні заходи з місячника добровільної здачі зброї, вибухівки та боєприпасів. Метою заходу є виведення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки, що зберігається незаконно. А також попередити травматизм громадян внаслідок поводження з небезпечними предметами та скоєння злочинів за допомогою заборонених предметів. В обмін на добровільну здачу зброї, правоохоронці гарантують громадянам звільнення від кримінальної відповідальності.

Так, один з місцевих мешканців звернувся до відділення поліції із заявою про добровільну здачу мисливської рушниці. У минулому чоловік мав відповідний дозвіл на зберігання вказаної зброї, однак вирішив не подовжувати його термін.

Ще один мешканець 1971 року народження, звернувся до співробітників СРПП які патрулювали с. Знаменівка з повідомленням про те, що в кілометрі від мосту ним було знайдено мінометний снаряд  калібру 50 мм., часів Другої світової війни та який він бажає добровільно здати.

Правоохоронці нагадують, що місячник добровільної здачі небезпечних предметів триватиме до 31 жовтня 2018 року. А за незаконне зберігання зброї та боєприпасів власникам загрожує кримінальна відповідальність та до 7 років позбавлення волі, таке покарання передбачене ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Також, у разі, якщо ви маєте інформацію щодо можливого зберігання нелегальної зброї сусідами, родичами або іншими особами, Ви маєте можливість анонімно повідомити про таких осіб на лінію «102».

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета