Поліція Олександрівки спільно із службою у справах дітей відвідали родини СЖО (ФОТО)

04.10.2018


За невиконання матерями своїх батьківських обов’язків по вихованню дітей, правоохоронці Олександрівки притягнули до відповідальності  двох мешканок с. Самойловка та надали строк на виправлення ситуації  та наведення ладу в оселях.

В ході профілактичного рейду по родинах, що опинились в складних життєвих обставинах співробітником ювенальної превенції Олександрівського відділення поліції разом із службою у справах дітей було перевірено дві родини, що мешкають в с. Самойловка.

Під час візиту до даних осель, перед присутніми в черговий раз стала невтішна картина – безлад та бруд в оселях, недбале ставлення до дітей, а також недотримання правил безпеки в будинку через оголені розетки.  

В обох випадках матері самі виховують своїх неповнолітніх дітей та ні де не працюють, проте навести лад в будинках в них не вистачає, а ні часу, ні бажання. Крім того в одному з помешкань біля стільця, представницею поліції було виявлено в стіні оголену розетку та дроти до неї, необережне поводження з якими може призвести до трагедії.

З горе-матерями обох родин перевіряючи провели профілактичні бесіди та притягнули їх до адміністративної відповідальності згідно до ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також дали термін на виправлення ситуації та наведення порядку в домівках.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета