Правоохоронці Олександрівського відділення поліції прийняли участь у «Ярмарку вакансій» (ФОТО)

04.10.2018


Представники центру зайнятості Олександрівки організували для учнівської молоді району «Ярмарок професій». На захід були запрошені представники вищих навчальних закладів Краматорська і Слов’янська, працівники ДСНС та Олександрівського відділення поліції, які розповіли учням про специфіку саме їхнього напрямку. Поліцейські роз’яснили присутнім, як надати Інтернет заявку на вакантні посади у поліцію, а також розповіли про переваги своєї професії.

Правильно обрати професію – справа нелегка. Молодій людині, перед котрою стоїть таке завдання, необхідно визначитись в усій гамі різноманітного та багатогранного світу професій, зрозуміти їхній зміст, зуміти реально оцінити свої можливості та здібності. Націлити випускників на свідомий професійний вибір, з акцентувати їхню увагу на найбільш актуальних професіях – такою була  мета профорієнтаційного заходу, який провели фахівці Олександрівського центру зайнятості спільно з районною державною адміністрацією.

Днями біля місцевого «Центру зайнятості» в Олександрівці відбувся «Ярмарок професій». Презентувати свої освітні програми мали змогу представники вищих навчальних закладів Краматорська і Слов’янська, а також співробітники ДСНС та Олександрівського відділу поліції.

Співробітники поліції розповіла про основні функції та завдання, які покладені на співробітників поліції, як надати Інтернет заявку на вакантні посади у поліцію, а також отримали інформацію про специфіку навчання, проходження практики та подальшого працевлаштування. 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета