У мешканця Дружківки виявлено згорток з наркотиками (ФОТО)

04.10.2018


Паперовий згорток з речовиною рослинного походження було виявлено  у місцевого мешканця 1997 року народження, під час складання адміністративного протоколу за паління в забороненому місці. Наркотичну речовину вилучено та як речовий доказ направлено на експертизу для подальших слідчих дій.

Під час обходу території спрямованої на посилення взаємодії та партнерських стосунків із населенням, дільничними офіцерами поліції Дружківки було помічено чоловіка, який палив цигарки в невстановленому для цього місці та на зауваження правоохоронців уваги не звертав.

У зв’язку з цим відносно правопорушника було складено протокол за ст. 175 «Куріння тютюнових виробів в заборонених місцях» кодексу України про адміністративні правопорушення. Крім того при поверхневому огляді поліцейськими було виявлено, що чоловік має при собі наркотичну речовину, яку він зберігав у кишені куртки.

Речовий доказ вилучено та відправлено на експертизу для проведення подальших слідчих дій.

В свою чергу 20-річний молодий чоловік зізнається, що зберігав рослинну речовину для власних потреб, адже – три рази на тиждень вживає її шляхом паління.

За фактом відкрито кримінальне провадження за  ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до 3 років позбавлення волі.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета