Блокпости в дії: на Донеччині поліцейські затримували озброєних злочинців та знаходили зниклих дітей (ФОТО)

02.10.2018


За 9 місяців в рамках Операції об’єднаних сил на стаціонарних та мобільних блокпостах припинено майже 2,4 тисячі правопорушень.

Стаціонарні стоп-контролі працюють на в’їзді у міста та покликані підвищити рівень захищеності жителів, мобільні – патрулюють головні траси та об’їзні автошляхи.

Завдання поліції на блокпостах – «відфільтрувати» загрози для мирного населення. У пріоритеті – блокування перевезень нелегальної зброї, боєприпасів та вибухових речовин.

Лише за останній місяць поліцейські вилучили 2 протитанкові міни, 2 гранатомети, 4 гранати, більше 600 г тротилу, пістолети кустарного виготовлення та перероблений для відстрілу бойовими набоями, понад 1400 патронів.

У Костянтинівці співробітники поліції попередили виток збройового арсеналудо сусідньої мирної області, з яким чоловік збирався сісти у потяг. А на в’їзді вДонеччину була зупинена група озброєних гастролерів, які підозрюються в серії майнових злочинів.

Усього з початку року правоохоронці припинили 102 факти обігу зброї. Затримані 258 осіб, які розшукувалися за вчинення злочинів.

Завдяки перевіркам на блокпостах були виявлені та притягнуті до кримінальної відповідальності 83 учасника незаконних збройних формувань. Так, саме завдяки роботі мобільного поста був викритий колишній бойовик, який працював на пропускному пункті терористів та мало не вбив мирного жителя, вистреливши по його автомобілю.

200 разів поліцейські вилучали наркотичні речовини. Схованки в автомобілях та багажі знаходили за допомоги службових собак.

Знайдені 35 людей, зниклих безвісти. Таким чином поліцейським вдалося повернути додому двох неповнолітніх дівчаток, які дві доби мандрували прифронтовим регіоном.

Крім того, розшукано 50 викрадених транспортних засобів. З метою запобігання і протидії нелегальній міграції на блокпостах затримано 139 осіб, які порушили правила перебування на території України.

А ще поліцейські, які несли службу на блокпості, врятували автівку від загоряння, вчасно помітивши дим під капотом.

Від початку року крізь блокпости пройшли 55 тисяч вантажівок, понад 400 тисяч легкових автомобілів та більше 1 мільйону громадян.

Нагадаємо, на Донеччині триває переобладнання блокпостів: вже 8 об’єктів оснащені сучасною технікою та зручностями для громадян.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета