За рахунок довірливих мешканців Дружківки шахраї збагатились майже на 10 тисяч гривень

02.10.2018


Надмірна довірливість громадян до незнайомців в черговий раз привела їх до втрати накопичених заощаджень. Тільки за останню добу дружківчани лишились 9 600 гривень. Одна з потерпілих жінок повністю надала шахраєві доступ до рахунку чотирьох своїх банківських карток, інша - завчасно розрахувалась за купівлю придбаного товару так і не дочекавшись його.

До чергової частини Дружківського відділення поліції звернулась 54-річна жінка, яка просить прийняти міри до невідомої особи, яка шахрайським шляхом через Інтернет та мобільний зв'язок заволоділа грошовими коштами заявниці в сумі 7 000 грн. З’ясувалось, що цього дня до потерпілої телефонував незнайомець, який представився співробітником одного з головних банків України. Ввічливий «співробітник» запропонував жінці перевірити стан її банківських карток, на що остання погодилась. Потерпіла назвала чоловікові всі необхідні данні своєї картки, а це дало йому можливість безперешкодно отримати доступ до потрібного рахунку. Під час проведення нехитрих операцій, незнайомець повністю спустошив жінці чотири банківські картки.

В іншому випадку жертвою шахраїв стала місцева мешканка 1972 року народження, яка придбала на сайті Інтернету спальний гарнітур але так і не отримала його. Замовивши білизну, жінка перерахувала на банківську картку постачальника 2 600 гривень та стала чекала на замовлення. Коли термін його отримання сплинув, жінка знов зателефонувала продавцю але у відповідь отримала лише відмову. Зрозумівши, що потрапила в шахрайську пастку, потерпіла прийшла до відділення поліції із проханням розшукати зловмисників і притягнути їх до відповідальності.

Поліцейські працюють над встановленням осіб, причетних до випадків шахрайства. За даними фактами відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, відповідно до якої зловмиснику загрожує до 3-х років обмеження волі.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета