Керівництво Краматорського відділу поліції привітли ветеранів МВС з днем людей похилого віку (ФОТО)

01.10.2018


Сьогодні на честь відзначення Дня людей похилого віку , керівник Краматорського відділу поліції Василь Поштак разом із начальником кадрового забезпечення привітали своїх колег - пенсіонерів з нагоди свята подарунками. Турбота до долі людства та взаємозв’язок поколінь - важлива складова нашого життя.

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Цей день  існує для того, щоб нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Керівництво поліції долучилось до цього свята та привітали ветеранів МВС з цим святом.

В цей день  керівництво Краматорського відділу поліції разом із головою ветеранської організації МВС Любов’ю Мірошниковою привітали своїх колег ветеранів МВС з нагоди свята. Адже саме вони, ветерани, мають за плечима багаторічну і старанну працю, вірну службу, заслуги і досвід, якими залюбки сьогодні діляться зі своїми молодими колегами.

Вони є прикладом справжнього професіоналізму  та мужності, завдяки яким не раз були розкриті тяжкі злочини, врятовані чиїсь життя. Навіть  знаходячись  на заслуженому відпочинку, серцем і душею вболівають за успіхи служби, якій віддали не один рік, залишившись вірними своєму покликанню.

В цей день ветерани, а в колишньому розшукові, дільничні інспектори міліції, слідчі, чергові, співробітники спецчастин та інші отримали від керівництва відділу поліції вітання та подарунки. Полковник поліції зазначив, що турбота про старше покоління – це не лише обов’язок, який повинен виконувати кожен, але й поклик душі і серця.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета