Правоохоронці забезпечили охорону публічної безпеки в Олександрівці під час святкування Дня селища (ФОТО)

01.10.2018


В суботу правоохоронці Олександрівського відділення та Краматорського відділу поліції заступили на посилене патрулювання селища під час масового заходу. Окрім поліцейських на чергування цього дня вийшли члени громадського формування «Прогрес» та учасники «Ліги майбутніх поліцейських».

Під час святкування на масовому заході зібралось понад дві тисячі жителів району.

На охорону публічного порядку і безпеки були задіяні понад 50 співробітників поліції та доданих сил з числа членів громадського формування «Прогрес» та активної молоді ліги майбутніх поліцейських.

Варто зазначити, що цього дня співробітники поліції не тільки охороняли безпеку відпочиваючих, але й надали можливість всім охочим трішки відчути себе в ролі експерта – криміналіста. Правоохоронці показали гостям свята вміст своєї валізи, дозволили потримати в руках зброю, приміряти на собі важіль бронижелета, а також сфоторгафйуватись на пам'ять.

Крім того на мешканців селища чекав святковий концерт з творчими виступами місцевих колективів та привітання селищного голови. Масовий захід пройшов весело і спокійно без порушень будь-якого порядку.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета