В Дружківці виявлено 3-річного хлопчика, який зранку перебував на зупинці громадського транспорту без супроводу дорослих

26.09.2018


В цей час мати навіть і не підозрювала, що сина не має вдома, а навпаки - думала що він ще спить. Самостійно покинувши квартиру хлопчик збирався їхати до бабусі.

Правоохоронці виявили маленького хлопчика на одній із зупинок громадського транспорту близько 7 години ранку, під час виїзду слідчо-оперативної групи на виклик.

Стало відомо, що хлопець збирався їхати автобусом до бабусі. Прокинувшись рано вранці, та доки інші члени родини ще спали, малюк самостійно вдягнувся, зібрав потрібні іграшки у пакет, відчинив двері та пішов на автобусну зупинку, здолавши при цьому не аби яку відстань. На щастя за цей час з хлопцем нічого не сталось.

Знайти мати правоохоронцям допомогла лікар, яка на той момент опинилась поряд та впізнала хлопця. Зв’язавшись з нею по телефону, жінка навіть і не знала що хлопчика не має вдома, адже була впевнена, що він ще спить.

Загалом в даній сім’ї виховується ще одна, старша дитина, а батьки характеризуються з позитивної сторони. В поле зору правоохоронців та соціальних служб ні коли не потрапляли.

Інспектори ювенальної превенції Дружківського відділення поліції провели з родиною профілактичну бесіду про недопущення у подальшому подібних випадків, а також більше приділяти уваги «самостійному» мандрівнику. Відносно батьків складено адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення  «Неналежне виконання батьками або особами, що їх заміняють, обов'язків щодо виховання дітей».

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета