Криміналіст із Дружківки – чемпіон України з пауерліфтингу

26.09.2018


На рахунку поліцейського Євгена Петреня близько 15 медалей з різних змагань країни та Європи, а також звання майстра спорту України. А днями скарбничку його досягнень поповнила бронзова медаль чемпіонату України з класичного пауерліфтингу, який проходив у м. Коломия Івано-Франківської області.

Спортивну кар’єру інспектор-криміналіст слідчого відділення Дружківського відділення поліції Євген Петрень розпочав не так давно – 5 років тому, коли вступив на навчання до Донецького юридичного інституту.

Після закінчення школи хлопець мріяв піти в армію, аби у майбутньому пов’язати свою долю зі службою у підрозділах спецпризначення, але батьки наполягли на подальшому навчанні. Так, у 2013 році Євген розпочинає свою діяльність правоохоронця.

В інституті його спортивні здібності помічає старший викладач кафедри кримінального права, майстер спорту України міжнародного класу, підполковник у відставці – Олександр Петренко. Через рік, коли на Донеччині розпочались бойові дії, хлопець перевівся навчатись у столичну Національну академію внутрішніх справ, проте спорт не покинув. По закінченню вишу прийшов на роботу до Дружківського відділення поліції, де і працює сьогодні.

Незважаючи на специфіку роботи та щільний графік, криміналіст завжди знаходить час для улюбленої справи. За цей час він встиг отримати звання дворазового чемпіона України 2016-2017 років, абсолютного чемпіона України 2017 року, став багаторазовим чемпіоном та рекордсменом області, а також бронзовим призером чемпіонату Європи-2017 і майстром спорту України.

Черговим досягненням Євгена стала бронзова медаль чемпіонату України з класичного пауерліфтингу, який проходив у м. Коломия Івано-Франківської області з 13 по 22 вересня цього року.

У заході взяли участь понад 250 спортсменів з різних областей країни. Євген Петрень виступав у віковій групі до 23 років у ваговій категорії до 105 кг.

В комплексному заліку юніор здолав 742,5 кг «залізної» ваги, поступившись лише супротивникам з Харкова. У присіданні зі штангою – 287, 5 кг, жим лежачи – 162,5 кг, а станова тяга – 292,5 кг.

Проте спортсмен на цьому не зупиняється, в планах на майбутнє – участь у міжнародних змаганнях та підкорення їх п’єдесталів, а дружина і маленька донечка завжди поряд та підтримують свого захисника.

Керівництво та особовий склад Дружківського відділення поліції щиро вітають та підтримують свого колегу у спортивних досягненнях та бажають нових успіхів та перемог.

Дружківське відділення поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета