Ліговці Краматорська відзначили Міжнародний День миру (ФОТО)

26.09.2018


Ліговці Краматорської учні ЗОШ № 15 взяли активну участь у відзначенні Міжнародного Дня миру. Діти створили мапу України та прикрасили її білими голубами з побажанням у кожний дім, у кожну родину на нашій рідній землі миру та злагоди! Потім школярі 5 класу разом із ліговцями взяли участь у флешмобі «Голуб миру».

21 вересня 2018 року, учні Краматорської ЗОШ № 15 та учасники Ліги майбутніх поліцейських долучились до святкування Міжнародного Дня миру.
Щороку в Міжнародний день миру люди в усьому світі збираються, щоб вшанувати пам’ять жертв війн і конфліктів, а також заявити про власну готовність будувати безпечний, справедливий світ без війни. Наша держава протягом багатьох століть не раз відчувала, що таке війна. В багатьох українських родинах не дочекалися з війни рідних та близьких. І сьогодні наші воїни на Сході країни ведуть боротьбу з ворогом.

До Міжнародного дня миру в нашій країні люди ставляться з глибокою пошаною й усвідомленням того болю, який завдає війна. Недаремно символом нашої держави став прапор, що має синьо-жовті кольори, які символізують мирне небо та достаток.

«Ми живемо в незалежній Україні та ми пишаємось, що маємо свою державу, мову, землю, традиції й символи, той є справжній патріот, хто своїми ратними подвигами, мирною працею зміцнює могутність нашої Батьківщини. - розповіли ліговці.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета