У Бахмуті пройшов юнацький турнір з міні –футболу між учасниками ГО «Ліга майбутніх поліцейських» Бахмута, Краматорська та Слов’янська (ФОТО).

26.09.2018


На футбольному полі спортивного комплексу Металург в місті Бахмут зустрілись лігівці Краматорська, Бахмута та Слов’янська. Змагання були організовані відділом ювенальної превенції ГУНП в Донецькій області. Почесний кубок переможця здобули ліговці Краматорська.


21 вересня у Бахмуті на стадіоні "Металург" зустрілися у футбольному поєдинку юнацькі команди учасників ліги майбутніх поліцейських Бахмута, Краматорська та Слов’янська.
Спортивне свято для дітей організували інспектори ювенальної превенції Бахмутського відділу поліції. Нагадаємо, що вже другий рік поспіль Бахмутські правоохоронці проводять футбольні змагання для дітей та запрошують до участі ліговців Краматорська.


Команда Краматорська привезла додому перемогу. Хлопці показали професіоналізм, майстерність і волю до перемоги, гра була сильною і захоплюючою. Кращім гравцем від Краматорська визнали Чечеринда Єгора.
Привітав учасників та переможців т.в.о. начальника Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області підполковник поліції Меженний Ярослав Євгенович та вручив кубки та грамоти.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета