В Дружківці виявлено 4-річного хлопчика, який перебував під наглядом п’яної жінки (ФОТО)

24.09.2018


Доки матір дитини перебувала на заробітках, за її сином дбала стороння жінка, яка систематично зловживала спиртними напоями. Співробітники служби у справах дітей разом із правоохоронцями Дружківського відділення поліції вилучили хлопчика від жінки та помістили до лікарні. Дізнавшись, що відбулося мати спішно повернулась до дому. Наразі вирішується питання щодо повернення дитини матері.

Три роки тому залишившись сама, молода матуся була вимушена поїхати за кордон на заробітки, а свого сина залишила на виховання знайомої  жінки, яка колись проживала разом з її батьком, сподіваючись на те що дитина буде у безпеці. Проте нещодавно  до працівників служби у справах дітей міста Дружківка надійшло повідомлення про те, що жінка разом із своїм співмешканцем систематично зловживає спиртними напоями та не приділяє належної уваги дитині.

Сусіди зазначають, що хлопець наданий сам собі тож не рідко підгодовують його, в дитячий садок він не ходить, натомість часто перебуває на вулиці та має певні вади зі здоров’ям. У зв’язку з цим було прийнято рішення про негайне вилучення дитини з родини.

Зранку, на момент візиту до даної родини інспектора ювенальної превенції Дружківського відділення поліції та співробітників служби, жінка вже перебувала у нетверезому стані та не змогла пояснити своє недбале ставлення до дитини, а разом з тим і відсутність будь-яких документів на нього. Крім того мати хлопця щомісячно перераховує гроші на утримання дитини, але чи витрачаються вони на  його потреби, залишається питанням.

Вилучивши дитину від чужої жінки, 4-річного Сашка було поміщено до лікарні на обстеження. Дізнавшись про сина рідна матір негайно повернулась до дому. Стало відомо, що у певний час рідні люди відвернулись від неї та крім цієї жінки, на яку вона залишила свого сина, розраховувати було ні на кого.

Правоохоронці провели з жінкою профілактичну бесіду про недопущення подібного випадку у майбутньому. Незабаром мати зможе забрати хлопчика з лікарні, вирішується питання щодо його повернення в родину.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета