Поліція Олександрівщини співпрацюватиме з ГФ «Прогрес»

24.09.2018


Сьогодні, від керівництва Олександрівського ВП учасникам громадського  формування по охороні публічного порядку «Прогрес»  було вручено сертифікати про закінчення ними спеціального навчання. Учасники визначили пріоритети взаємодії між громадськістю і поліцією.

Громадське формування «Прогрес» в Олександрівському районі існує з весни 2018 року. В його складі 12 чоловіків віком від 30 до 45 років. Це люди з активною громадською позицією. Вони прагнуть допомогти правоохороним органам в боротьбі зі злочинністю. Тому з серпня поточного року з представниками ГФ «Прогресс» поліцейські Олександрівського відділу поліції проводили заняття. На них чоловіки вивчали нормативно-правову базу, якою керуються правоохоронці під час виконання своїх службових обов’язків. Особливу увагу було приділено ознайомленню з положеннями Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», Кодекс України про адміністративні правопорушення.

Після отримання сертифікатів учасникам «Прогресу» буде видано жилети з написом «Громадське формування» та спеціальне посвідчення.

Надалі поліцейські будуть працювати в тісній взаємодії з представниками ГФ «Прогрес». Це будуть сумісні патрулювання району, учасники формування будуть здійснювати допомогу з попередження вирубки лісів, також приймати участь в охороні публічного порядку на масових заходах в рамках своїх повноважень.

Основним пріорітетом у взаємодії є захист прав і свобод громадян, активна співпраця правоохоронців з населенням, адже основним критерієм оцінки роботи поліції залишається рівень довіри людей до правоохоронців.

Краматорський відділ  поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета