Поліцейські Дружківки долучились до фестивалю рекордів VESCO (ФОТО)

24.09.2018


У вихідний на площі Молодіжної пройшло традиційне дитяче свято, присвячене об'єднанню глино видобувних підприємств VESCO в єдину цілеспрямовану команду. За безпекою публічного порядку слідкували працівники Дружківського відділення поліції та разом з дітьми приймали участь у конкурсі.

12 років тому підприємства Веско, Дружківське рудоуправління і Вогнеупорнеруд стали однією дружною сім'єю і донині разом продовжують досягати успіхів. Своїми досягненнями вони щорічно діляться з дружківчанами, організовуючи дитячі свята. У цьому році свято пройшло у форматі фестивалю рекордів VESCO і зібрало сотні маленьких мешканців Дружківки та їх батьків.

На відвідувачів свята чекали веселі аніматори, розваги в різноманітних локаціях, а також виступи творчих колективів і можливість пострибати на батутах. Дітвора з інтересом ліпила на гончарному крузі, збирала браслети з намистин, робила орігамі і оберіг у вигляді домовика, спостерігала за кріо-шоу, фотографувалася з героями мультфільмів на згадку та
брали участь в різноманітних конкурсах.

Так під час конкурсу на наймасовішу фотографію біля локації, чотирирічний Даня запросив сфотографуватись з ним поліцейських, які забезпечували на святі охорону публічного порядку. В Результаті хлопчик посів перше місце, отримав купу позитивних емоцій та пам’ятний подарунок.

Загалом свято пройшло весело і шумно, за охороною публічної безпеки і порядку слідкували працівники Дружківського відділення поліції. Правопорушень не зафіксовано.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета