Краматорські Ліговці прийняли участь у квесті «Обирай своє майбутнє вже сьогодні».

24.09.2018


До 150-річчя Краматорська Донбаська державна машинобудівна академія запросила ліговців, учнів ЗОШ № 18 Краматорська,  прийняти участь  у святковому  квесті під назвою «Обирай своє майбутнє вже сьогодні».

Квест для учасників мав досить чіткі умови. Команда повинна була складатися з 10 осіб учнів 9-11 класів, діти  повинні мати смартфони з виходом в Інтернет і додаток Інстаграм. Кожна команда визначилась з назвою,  девізом ,  формою  та  відмінною  атрибутикою.

Учасників розважали  хімік- і електро-шоу, 3Д-друк, великі розмальовки, АРТ-терапія, роботи-футболісти, аква-грим, фотозони і локації.

Всі команди успішно впоралися із завданнями. Під час заходу ліговці здобули нові знання, познайомилися з іншими учасниками квесту і добре провели час.

Мета проведеного заходу була досить проста але не умовна. Діти – учасники це учні вже старших класів, які мають не так багато часу аби визначитись з професією з якою готові пов’язати своє майбутнє життя. А такі квести дають змогу професійно зорієнтуватись школярам.

Краматорський відділ  поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета