У Краматорську поліцейські перевірили родину, що опинились у складних життєвих обставинах

18.09.2018


З метою недопущення сімейного насильства, виникнення  загрози життю та здоров’ю неповнолітніх, правоохоронці провели  профілактичний рейд в результаті якого притягли до відповідальності місцеву жительку, яка не виконує свої батьківські обов'язки.

В ході інспектування працівниками ювенальної превенції Краматорського відділу поліції виявлена ​​сім'я, що опинилась у складних життєвих обставинах. Разом з 29-річною матір’ю мешкає двоє діточок, хлопчику 1 рік, а 7- річна дівчинка пішла до першого класу. У жінки є ще одна дитина, але вона мешкає окремо з батьком.

Поліцейських, в таких родинах, вже не дивує повна антисанітарія, в квартирі відсутні навіть шпалери, газопостачання відключено за борги, дуже мало продуктів харчування, замість вікна на балкон прибита фанера, відсутня постільна білизна та іграшки для дітей. Однак правоохоронців вразило те, що разом з цією родиною мешкає ще 3 сторонніх осіб.

Інспектор ювенальної превенції поліції Краматорська Наталія Груненко розповіла, що бачила багато жахливих умов в яких мешкають діти. Але коли старша дівчинка почала сама розповідати що, приходячи зі школа мати ї годує лише супом, бо хліба немає, що чай мама не давала через відсутність цукру, це боляче чути від дитини. Дівчинка не має навіть письмового стола для занять.

Поліцейські з горе-матір’ю провели бесіду та склали на неї адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей". Про цю родину повідомлено в службу у справах дітей.

Правоохоронці звертаються до всіх мешканців міста з проханням повідомляти до поліції про родини з неповнолітніми дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах.

Краматорський відділ  поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета