У День занять поліцейські Дружківки вивчали методику наближення до будівель (ФОТО)

14.09.2018


Щочетверга в кожному територіальному органі поліції з правоохоронцями проводяться комплексні заняття, які організовані згідно з новими критеріями до професійної підготовки співробітників Нацполіції. Під час чергових занять поліцейські вивчали наближення  до будівель та здавали заліки з вогневої підготовки.

Вчора в системі службової підготовки, інструктор з особистої безпеки тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Донецькій області Денис Кучерявих, провів для співробітників Дружківського відділення поліції заняття з тактичної та вогневої підготовки.

Спочатку правоохоронці написали невеличкі тести на знання правил застосування вогнепальної зброї, заходи особистої безпеки та технічні характеристики зброї. Разом з тим, проводили розбирання та складання зброї на час, відповідно до наказу «Курса стрільб для поліцейських».

Потім вивчали теоретичну частину наближення  поліцейських до будівель в умовах, яких особлива увага приділялась діям поліцейських та зменшення кількості тактичних помилок, що призводять до травмування чи загибелі поліцейських, а також заходи особистої безпеки.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета