В Ясинуватському районі пройшов рейд поліції по проблемним сім’ям (ФОТО)

14.09.2018


В с. Новоселівка Перша за недостатнє виконання обов'язків по вихованню дітей правоохоронцями притягнуто до адміністративної відповідальності батьків трьох родин СЖО.

Під час виїзного прийому громадян до території обслуговування Ясинуватського району до начальника Дружківського відділення поліції звернулась сільська голова з приводу проведення профілактичної роботи з родинами, що перебувають на обліку, як ті що потрапили у складні життєві обставини та не виконують своїх батьківських обов’язків по вихованню дітей. 

У зв’язку з цим керівництвом було прийнято рішення про негайне проведення відповідного рейду за участю співробітників ювенальної превенції Дружківки разом із представниками служби у справах дітей Ясинуватського району.    

Під час візиту правоохоронці обстежили санітарні умови 3 родин де мешкає 8 дітей віком від 3 місяців до 10 років, дізнались про спосіб життя їх батьків та провели з ними профілактичні бесіди.

Головною причиною бездоглядності дітей та поганих житлових умов, залишається вживання батьками алкогольних напоїв, безробіття та небажання піклуватися за своїми дітьми. Так в одній з під облікових родин мати сама виховує чотирьох маленьких дітей та доки їх батько перебуває на заробітках, жінка не поспішає наводити лад в оселі, щоб діти почували себе у затишку та безпеці. Правоохоронці дали батькам час на виправлення ситуації та наведення порядку у житлі. 

В результаті на батьків були складені протоколи за ст. 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків по вихованню дітей", а також за ст. 178 «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Дані сім'ї знаходяться під контролем та будуть перевірятися й надалі.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета