17 200 гривень «отримали» шахраї від краматорчан

14.09.2018


Незважаючи на широку профілактично-роз’яснювальну роботу та регулярні попередження з боку правоохоронців, громадяни через свою неуважність та безпечність продовжують ставати жертвами зловмисників. 17 200 гривень було загалом перераховано на рахунки шахраїв.

 

За минулу добу до Краматорського відділу поліції надійшло чотири заяви про вчинення шахрайських дій. Так 38-річний краматорчанин через інтернет оголошення вирішив оформити робочу візу до Канади. За умовами представника агенції перерахував на банківський рахунок 12 тисяч гривень, однак не відповіді не  візи чоловік не отримав.

Ще однією жертвою інтернет-шахраїв став місцевий житель. Чоловік вирішив по оголошенню в інтернеті придбати дачну гойдалку. Завчасно перерахував 1800 гривень на банківську карту продавця, однак замовлення так і не отримав.

Поліція попереджає не залишати свій мобільний телефон з інтернет-банкінгом без нагляду. Саме в такій ситуації опинився 25-річний хлопець. Невідомий скориставшись залишеним телефоном перерахував на інший рахунок 2000 гривень.

Не обійшлось без повідомлення від шахраїв про заблокований банківський рахунок. За дано відомою схемою 43-ррічна краматорчанка «втратила» 1400 гривень.

За всіма фактами поліцією Краматорська відкриті кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство». Проводяться перевірки.

Шановні жителі Краматорська, будьте пильні, перевіряйте надану вам інформацію, не довіряйте незнайомим людям та сумнівним смс-повідомленням! Якщо ви чи ваші знайомі все ж таки стали жертвою шахраїв, негайно звертайтесь до поліції за телефоном "102".

Краматорський відділ  поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета