Сергій Янголенко зустрівся з мешканцями с. Новоселівка Перша (ФОТО)

14.09.2018


Майор поліції провів виїзний прийом громадян в с. Новоселівка Перша, зустрівся з сільською головою та обговорив проблемні питанні, які виникають у місцевого населення.

Під час виїзного прийому в селі Новоселівка Перша до керівника Дружківського відділення поліції одним із перших звернувся місцевий мешканець у якого спливає строк на перереєстрацію мисливської зброї. Чоловік майже не виїжджає за межі рідного села тож бажав дізнатись, які документи йому для цього треба зібрати.

В свою чергу сільська голова Марина Гайворонська розповіла Сергію Янголенко, як сьогодні живуть місцеві мешканці. За статистичними даними в с. Новоселівка Перша мешкає 947 громадян, 100 дітей та кілька десятків переселенців з сусідніх околиць. Крім того до підпорядкування сільської ради входять ще три населених пункти – сс. Межове, Новопокровське та Скучне з населенням у 114 місцевих мешканців. На території селища працює дитячий садок, який відвідує 24 дитини, школа, будинок культури, фельдшерсько-акушерський пункт та декілька магазинів.

Також було піднято питання профілактичної роботи з родинами, що перебувають на обліку, як ті що потрапили у складні життєві обставини та не виконують своїх батьківських обов’язків по вихованню дітей. У зв’язку з цим керівництвом було прийнято рішення про негайне проведення відповідного рейду правоохоронців разом із представниками служби у справах дітей.    

Крім того, слід зауважити, що відтепер, підтримувати зв'язок із місцевим населенням Ясинуватського району, керівник Дружківського відділення поліції Сергій Янголеко, буде кожної неділі за окремим графіком у всіх сільських та селищних радах обслуговуємої території. Більш детально ознайомитись з графіком виїзних прийомів керівництва можна тут

Майор поліції також перевірив несення служби зведеного загону  правоохоронців, які наразі несуть службу в поліцейській станції прифронтового с. Очеретино Ясинуватського району. На місці правоохоронці щодня патрулюють територію, проводять профілактичні заходи, пов’язані із відвідуванням помешкань громадян, а також оперативно реагують на звернення місцевих мешканців. Завдяки тісній співпраці із населенням, поліцейським вдається отримувати інформацію, що допомагає їм в попередженні або розкритті злочинів. Вчасно виявляти та припиняти правопорушників.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета