З початку року поліція Донеччини вилучила наркотиків на мільйон гривень

14.09.2018


50 кг наркотичних речовин, від марихуани до героїну, вилучених з незаконного обігу, підлягають знищенню. За 8 місяців цього року поліцейські припинили понад 1400 наркозлочинів.

Співробітники управління протидії наркозлочинності поліції Донецької області задокументували 156 фактів торгівлі наркотичними засобами. Це майже втричі більше, ніж за аналогічний період минулого року.

В лютому співробітники обласного главку затримали групу наркодилерів, якістворили мережу аптек для нелегального збуту нарковмісних препаратів.

Торговця амфетаміном, який постачав наркотики жителям Маріуполя Волновахи та прилеглих селищ, зупинили з товаром, влаштувавши засідку на трасі.

У Костянтинівці було перекрито канал збуту метадону, а в ході спецоперації з підпільного складу в Маріуполі вилучено близько 15 кг марихуани.

З метою знищення наркосировини ще на стадії вирощування на Донеччині з 1 червня триває операція «Мак». Поліцейські ліквідували 146 таких посівів, а це кілька тисяч нарковмісних рослин (конопель та маку).

Півтисячі конопель різних сортів знищила поліція на городі жителя Волноваського району. Чоловік виростив плантацію з власного насіння, яке відбирав кілька років. А житель Краматорська культивував лише елітні сорти канабісу, придбавши насіння у євровалюті.

Загалом з початку року з незаконного обігу вилучено 35 кг канабісу, 11 кг сировини маку, а також метамфетамін, опій, амфетамін і героїн.

Вартість вилученого, за цінами «чорного ринку», сягає мільйона гривень.

Крім того, задокументовано понад тисячу фактів зберігання та перевезення наркотиків. Ліквідовано 66 наркопритонів.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета