Урок-гру на тему «булінгу» провели поліцейські для школярів

13.09.2018


З 9-классниками краматорської школи поліцейські та представники територіального управління юстиції у Донецькій області провели практичний урок на тему «Стоп булінг».

 

Згідно Указу Президента України від 14.11.2017 року № 361 Україні 2018 рік в Україні оголошено «Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!".  На підставі цього документу  в загальноосвітній школі № 8 міста Краматорська з учнями 9 класів був проведений урок на тему «Стоп булінг». Заняття провели співробітники ювенальної превенції Краматорського відділу поліції спільно з представниками Головного територіального управління юстиції в Донецькій області.

Школярі переглянули відеоролики та висловили свою думку з приводу булінгу.  У формі гри діти засвоїли  форми  боулінгу та  по наведеним уявним прикладам  показували  ту чи іншу картинку.

Під час  заходу гості акцентували увагу на тому, що булінг може бути не тільки фізичний, а й економічний, психологічний, сексуальний та кібербулінг. Пояснювали що робити дитині, яка стала жертвою знущання однолітків та як діяти, якщо раптом дитина стала свідком булінгу.

 За останні кілька місяців близько 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою цькування з боку одноклассників. І 48% з них нікому про це не розповідали. Іноді це може довести дитину до думок про самогубство, і якщо вона не хоче розмовляти з близькими людьми, то краще за все звернутися на національну гарячу лінію (телефон - 0-800-500-225) або на лінію 102.

Краматорський відділ  поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета