Відбулась нова зустріч-звіт офіцера поліції з мешканцями Краматорська

12.09.2018


З метою більшого наближення до населення, дільничними офіцерами поліції Краматорська продовжуються заходи щодо звітування перед населенням та органами місцевого самоврядування про роботу на території обслуговування.  

З мешканцями селищ Городещино та Іванівки на території обслуговування поліцейської дільниці № 9 спілкувався дільничний офіцер поліції Іван Валов. На зустрічі були присутні депутат Краматорської міської ради Андрій Безсонний та голова комітету мікрорайону № 5 Володимир Мазниця.

 Поліцейський розповів присутнім про статистику злочинів та правопорушень, які були зареєстровані на території селища за перше півріччя поточного року, озвучив проблемні питання, які виникають під час виконання службових задач, розповів як не стати жертвою шахраїв, а після відповів на всі питання та кожному присутньому вручив візитку дільничного.

Голова селищної ради Володимир Мазниця зазначив, що будь-яких нарікань на дільничного немає, він завжди на зв’язку та всі виникаючі питання вирішуються в робочому порядку.

Краматорський відділ  поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета