З Олександрійськими школярами поліцейські провели факультативний урок

12.09.2018


Розпочався новий навчальний рік, а це значить що поліцейські повинні нагадати учням про правила безпеки в різних ситуаціях, про їх права та обов’язки. З цією метою співробітники ювенальної превенції Олександрівського відділення Краматорського відділу поліції провели факультативні уроки.

 

З правоохоронцями поспілкувались учні Олександрівського професійного аграрного ліцею та Новоолександрівського навчально-виховного комплексу.

Однією з актуальних тем сьогодення є домашнє насилля або невиконання з боку матері чи батька своїх батьківських обов’язків. Поліцейські запевнили дітей, що вони завжди готові прийти їм на допомогу. У будь який час вони можуть звернутись до відділення поліції або зателефонувати на номер «102».

Учням нагадали про правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також наслідки при необережному поводженні з ними. Правоохоронці акцентували увагу на правилах поведінки у навчальних закладах та поза ними, звісно й роз’яснили права дітей на освіту, захист, на свободу та особисту недоторканність, на медичну допомогу та
право на рівень життя, достатній для фізичного, інтелектуального, морального, культурного, духовного і соціального розвитку та інші.

Загалом уроки пройшли в форматі питання – відповідь. Поліцейські пояснили школярам, що такі зустрічі провидитимуть й надалі.  

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета