Правоохоронці Дружківки провели для школярів «Факультатив з поліцейським» (ФОТО)

11.09.2018


З початком нового навчального року в усіх школах Дружківки відновились уроки, під час яких поліцейські нагадуватимуть школярам правила безпечної поведінки, їх права і обов’язки, у разі порушення яких вони завжди можуть звернутись на лінію «102» та попросити допомоги.

Днями, учнів навчальних класів ЗОШ №7 зібрали інспектори ювенальної превенції Дружківського відділення поліції для того, щоб привітати дітей з початком нового року та нагадати, що окрім прав на освіту та отримання знань, кожен з школярів також має і обов’язки. Тому потрібно дотримуватись шкільної дисципліни, сумлінно виконувати настанови батьків та вчителів, відповідально ставитися до всіх завдань, берегти шкільне майно, а також із повагою ставитися до своїх однолітків.

Також правоохоронці нагадали учням, як поводитися на проїжджій частині і з незнайомцями на вулицях, як убезпечити себе в Інтернеті, а також інформували дітей про можливість звернення на лінію «102» у разі порушення їх прав та законних інтересів.

Не забули поліцейські і про правила безпеки під час знахідки дітьми невідомих предметів. Інспектори пояснили учням, що дуже небезпечно роздивлятися, піднімати та розбирати будь-які знайдені речі, через те, що вони можуть виявитися вибухонебезпечними і завдати шкоди як їм самим, так і оточуючим.

По закінченню зустрічі учні пообіцяли отримувати тільки гарні оцінки, а друзі у погонах запевнили, що будуть поряд в будь-якій ситуації, підтримають та допоможуть.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета