Працівники Дружківського відділення поліції підвищують свої знання зі службової підготовки (ФОТО)

11.09.2018


Під час занять правоохоронці повторювали інструкцію із заходів безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю та відпрацьовували прийоми застосування спеціальних засобів.

З метою підвищення рівня професійної підготовки співробітників поліції та якісного виконання ними своїх службових обов'язків, щотижня, з особовим складом проводяться заняття із службової підготовки, де вивчаються нормативні документи, накази, вказівки та різновиди заходів особистої безпеки.

Так сьогодні інструктор тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Донецькій області Денис Кучерявих, провів з особовим складом Дружківського відділення поліції заняття з теоретичної та тактико-спеціальної підготовки.

На початку занять правоохоронці відновили у пам’яті інструкцію наказу МВС України із заходів безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю, а саме: що зобов’язаний знати та виконувати поліцейський, за яким закріплена вогнепальна зброя, що з нею категорично забороняється робити в тому числі під час несення служби.

Крім того співробітники поліції відпрацьовували прийоми застосування спеціальних засобів та ситуативні завдання, які можуть виникнути під час несення служби. Правоохоронці детально розглянули приклади, як правильно тримати та застосовувати кийок, а також приклади відбиття нападу на поліцейського чи іншу особу що перебуває під охороною, затримання особи, яка вчинила правопорушення і чинить злісну непокору законній вимозі поліцейського.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета