Під час масових заходів у Краматорську надзвичайних подій не сталося

10.09.2018


3 дні в різних частинах Краматорська проходили масові заходи. В цей час поліцейські несли службу в посиленому варіанті. Грубих порушень публічного порядку не допущено.

 

З 7 вересня в Краматорську почався музичний марафон присвячений до 150-річчя міста. Особливими гостями стали зірки української естради, які виступили з концертною програмою. На святкуваннях були різного роду розважальні дитячі програми, ярмарки, виступали місцеві творчі колективи.

Для працівників поліції кожне свято, масовий захід у місті означає подвійну пильність та увагу, посилений варіант несення служби. Так з 7 по 9 вересня з поліцейськими проводився інструктаж з розподілу наявних сил та засобів. Для забезпечення охорони правопорядку в Краматорській оперативній зоні заступдо більше 180 правоохоронців з числа співробітників Краматорського відділу поліції, Патрульної поліції, підрозділу «ТОР» та полку служби патрульної поліції особливого призначення. З метою недопущення дестабілізації  обстановки у місті було введено додаткові наряди та створено резервні сили для реагування на нештатні ситуації.

Завдяки грамотній розстановці сил та засобів грубих порушень публічного порядку в місті Краматорськ не допущено.

Краматорський відділ  поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета