Цього року Краматорські поліцейські викрили більше 30 посібників бойовиків

08.08.2018


Учасники незаконих збройних формувань - переважно місцеві жителі. Вони добровільно співпрацювали з окупантами та облаштовували їх побут.

Серед затриманих - 47-річний чоловік, що у 2014 році піддався на пропаганду бойовиків та деякий час здійснював патрулювання разом із ними. За це йому обіцяли гроші та продукти харчування.

23-річний мешканець окупованої Горлівки розповів правоохоронців, що працював у "відділі кадрів" фейкової республіки та займався відбором рекрутів до її «армії». 

Також повідомлення про підозру було об'явлено трьом мешканцям Краматорська віком від 24 до 31 років, які під час окупації міста чергували на блокпостах терористів. Тоді вони самостійно пришли на укріплення  та виявили бажання вступити до лав бойовиків.

Кожного разу, ознайомившись з умовами "несення служби",  розпорядками, правами та обов’язками, правопорушники добровільно давали згоду на участь у НЗФ. Тепер всі вони кажуть, що "помилились".

За всіма фактами поліцією проводяться досудового розслідування за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності» Кримінального кодексу України. Затриманим загрожує до 8 років позбавлення волі.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета