Краматорські поліцейські притягнули до відповідальності більше 220 батьків, які усунулися від піклування про власних дітей

08.08.2018


З метою недопущення сімейного насильства, виникнення  загрози життю та здоров’ю неповнолітніх, правоохоронці вивчають питання стану утримання та виховання дітей у «проблемних» родинах. Завдання – попередити надзвичайні події, а не документувати наслідки.

При перевірці родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, співробітники краматорської поліції приділяли увагу тому, які відносини панують у них, чи є прояви насильства, чи в будинку достатньо продуктів харчування і одягу, чи відвідують діти школи або дитячі садки.

Незважаючи на постійний соціальний супровід таких родин та проведення профілактичної роботи з  недбайливими батьками, випадки порушень все ж таки трапляються.

 При проведенні спільних рейдів  з соціальними працівниками поліцейські періодично  виявляють неналежні умови для проживання неповнолітніх: кімнати не прибрані, діти вдягнені у брудний одяг, відсутні у достатній кількості продукти харчування. У таких випадках складаються протоколи за ст. 184 КУпАП"Невиконання батьками або особами, що їх замінюють обов'язків щодо виховання дітей".

Тільки з початку року за неналежне виконання батьківських обов'язків до адміністративної відповідальності було притягнути вже 230 мешканців Краматорська. Робота з "проблемними" родинами триває.

 

Краматорський  відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета