Краматорські правоохоронці перевіряють баготодітні родини СЖО (ФОТО)

18.07.2018


В результаті інспектори ювенальної превенції склали відносно матері, яка байдуже ставиться до виховання своїх дітей, адміністративний протокол та дали час на виправлення ситуації.

Днями на лінію «102» надійшло повідомлення від стурбованих сусідів одного з будинків, які повідомили, що мати багатодітної родини зовсім не займається вихованням своїх дітей. По сигналу сусідів на адресу проживання родини з метою інспектування житлово-побутових умов прибули поліцейські ювенальної превенції Краматорського відділу поліції та спеціалісти у справах дітей.

Під час візиту було з’ясовано, що 33-річна жінка разом із дітьми переїхала до Краматорська 4 роки тому з окупованого Донецька, але пошуком працевлаштування не займається, бо  її влаштовує проживати на соціальні виплати. У 2-х кімнатній квартирі на брудній постільній білизні, з брудом на підлозі та велосипедом у кімнаті щоденно перебуває і малеча 3, 5, та 14 років. Жінка пояснила присутнім, що їй забракло часу прибрати в оселі та вона зовсім не чекала на гостей, проте продемонструвала дитячий одяг та іграшки малечі.  

Відносно матері складено протокол за ст. 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей". Для неї був встановлений термін на приведення свого житла до належного стану та змінення свого способу життя.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета