В Ясинуватському районі з вікна випав 2,8 річний хлопчик. Поліцейські закликають батьків бути пильними

11.07.2018


Обпершись на москітну сітку вікна дитина випала з 2-го поверху. Постраждалого хлопчика госпіталізовано до травматологічного відділення Селідовської лікарні.

До чергової частини Дружківського відділення поліції надійшло повідомлення від медиків Селідовської лікарні про те, що з с. Желанне Ясинуватського району до них доставлено хлопчика 2,8 років з чисельними травмами тіла, які він отримав внаслідок падіння з 2-го поверху житлового будинку.

За попередніми даними, мати в цей час готувала обід на кухні, а син сам перебував у сусідній кімнаті. Згодом жінка почула звідти сторонній звук, на той момент малюк вже випав з вікна опершись на москітну сітку.   Хлопчик отримав численні травми та наразі перебуває в реанімації у тяжкому стані.

Наразі за фактом триває досудове розслідування, за результатами якого буде надана остаточна правова оцінка події. Попередньо її кваліфіковано за ст. 166 Кримінального кодексу України (Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування).

Поліція закликає батьків бути уважними та не залишати неповнолітніх без нагляду біля відкритих вікон. Прибирайте меблі, аби діти не змогли використати їх, щоб дістатися підвіконня. Найчастіше малюки спираються на москітну сітку, яка не втримується під натиском ваги.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета