На Донеччині відзначили кращих поліцейських ювенальної превенції (ФОТО)

10.07.2018


Під час підбиття підсумків роботи поліції регіону за півроку, начальник ГУНП в Донецькій області Микола Семенишин вітав поліцейських, які опікуються дітьми. Серед найкращих - інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Краматорського відділу поліції майор Наталія Груненко. 

Служба ювенальної превенції поліції Донеччини нараховує всього 57 співробітників. Це найменший штат працівників серед інших відділів превенції. Проте коло обов’язків досить широке. Це і розшук безвісти зниклих дітей, робота з неповнолітніми з недопущення вчинення ними правопорушень, всебічна допомога, а також проведення заходів, покликаних зберегти дитячі життя. Крім того, ювенали допомагають іншим підрозділам у проведенні профілактичних рейдів. Наприклад, дільничним – у боротьбі з незаконною торгівлею, а разом з розшуковцями протистоять шахрайствам.

Так, всього за півроку поліцейські повернули додому та до спецзакладів більше 300 втікачів, провели понад 1200 безпекових заходів, залучаючи до пізнавальних уроків кінологів, вибухотехніків та, навіть, рятувальників. В ході профілактичних рейдів виявлено 157 сімей, які потребують додаткового контролю з боку правоохоронців та відповідних соціальних служб, а також проведено майже 750 рейдів по родинах, яких прийнято вважати тиками, що опинилися у скрутних життєвих обставинах.

Сьогодні за самовідданість та професіоналізм у сфері захисту прав дітей найкращі офіцери отримали подяки та цінні подарунки. Серед них - інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Краматорського відділу поліції майор Наталія Груненко. 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета