Лігівці Дружківки разом із правоохоронцями привертають увагу батьків на необхідність бути пильними до своїх дітей (ФОТО)

09.07.2018


Співробітники ювенальної превенції та учасники «Ліги майбутніх поліцейських» провели інформаційну акцію «Батьки, закривайте вікна!» та розповсюджували попереджувальні листівки.

З початку року у Донецькій області зареєстровано чисельні випадки випадання дітей з вікон багатоповерхових будинків. У зв’язку з цим співробітники Дружківського відділення поліції разом з учасниками "Ліги майбутніх поліцейських" провели профілактичну роботу спрямовану на посилення контролю батьків за дітьми та недопущення подібних фактів у майбутньому.

В місцях масового скупчення батьків з маленькими дітьми та на дитячих майданчиках, лігівці роздавали листівки та пам'ятки про небезпеку залишення малолітніх дітей у відкритих вікон.

Правоохоронці Дружківки звертають увагу місцевих жителів на необхідність найретельнішим чином контролювати поведінку своїх дітей і забезпечувати їх безпеку, обмежити вільний доступ до відкритих вікон.

На вікна потрібно встановлювати обмежувачі, які допоможуть запобігти відкриття стулок. Також необхідно пам'ятати, що наявність на вікнах противно москітній сітки не запобігає падінню дитини, яка на неї обіпреться. У таких випадках причинами загибелі та травмування дітей стає елементарний недогляд з боку дорослих.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета