Начальник краматорської поліції відвідав у лікарні вилучених з родин дітей (ФОТО)

09.07.2018


Сьогодні т.в.о начальника Краматорського відділу поліції Андрій Друмов ближче познайомився з дітьми, які опинилися у медзакладі через дорослу байдужість.

Двоє різних дітей, але одна доля. Семирічні Віта та Вова виявилися не потрібними своїм батькам через алкоголь, який вийшов у дорослих на перший план. Батьків постійно не було вдома, тож дітям доводилось бродяжити та кликати сусідів на допомогу.

Напередодні співробітники ювенальної превенції Краматорського відділу поліції отримали повідомлення від громадян про те, що сусідська дівчинка 7 років постійно знаходиться сама на вулиці, а її мати зловживає алкоголем. Виїхавши за даною адресою разом із працівниками служби у справах дітей, правоохоронці знов застали дитину самотньою, тож комісійно було прийнято рішення про вилучення дитини з родини.

Аналогічний випадок стався із її однолітком, 7-річним Вовою. Протягом всього дня хлопчик сам залишався у закритій квартирі, а коли стало страшно і вже не було сил терпіти, почав кликати на допомогу.  Вночі крики дитини почули сусіди та викликали працівників поліції. Потрапити в середину помешкання правоохоронцям  вдалося лише за допомоги співробітників ДСНС.

Доки тривали пошуки зниклих батьків, обох діток було поміщено до дитячої лікарні м. Краматорськ на обстеження.  В результаті одну з недбайливих матусь 1977 року народження вдалось знайти, пошуки іншої матері «зозулі» тривають і досі. В першому випадку складено адміністративний протокол за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Доки дітки перебувають у лікарні, т.в.о. начальника Краматорського відділу поліції підполковник Андрій Друмов приїхав їх провідати. Приїхав не з порожніми руками, а з іграшками та іншими гостинцями, але, перш за все, з теплом серця та увагою.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета