Артур Соломка з Краматорська визнаний кращим дільничним офіцером поліції Донеччини (ФОТО)

28.06.2018


У конкурсі «Кращий в службі», приуроченому до Дня Конституції України, змагалися поліцейські зі всієї області. Найкращу службову підготовку у 7 дисциплінах продемонстрували троє поліцейських, серед яких і дільничний офіцер поліції Краматорського відділу поліції.​

Конкурс проходив у два етапи серед дільничних офіцерів, слідчих та оперуповноважених кримінальної поліції. Протягом місяця в кожному територіальному підрозділі відбулися відбіркові змагання.

Фінальний тур проходив у Маріуполі на базі Тренінгового центру ГУНП в Донецькій області під пильною увагою працівників управління кадрового забезпечення і інструкторів центру. За перемогу у трьох номінаціях змагалися 18 правоохоронців - 6 слідчих, 6 оперативників та 6 дільничних.

Учасники пройшли 7 випробувань. Після складання тестів з функціональної підготовки перейшли до практичних занять, продемонструвавши навички в тактичній, домедичній, фізичній підготовці та з безпеки життєдіяльності.

Зокрема поліцейські віджималися, підтягувалися та здали крос на дистанцію у 2 і 3 км. Після спорту вправлялися у стрільбі. Жінки змагалися на рівні з чоловіками.

У номінації «Кращий дільничний офіцер» переміг Артур Соломка з Краматорського відділу поліції. Кращим опером став Андрій Пшеничний з Маріуполя. А перемогу серед слідчих виборола Вікторія Лесько.

Дівчина віджалася від підлоги 50 (!) разів та пробігла 2 км за 10,03 хвилин. Поліцейська професійно займалася силовими видами спорту в університеті та зараз продовжує підтримувати гарну фізичну форму.

Мета конкурсу, який проводиться на Донеччині втретє, - стимулювати співробітників до саморозвитку, підвищення професійної майстерності, щоб надавати громадянам якісні поліцейські послуги.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета