Сідаючи за кермо, думайте про безпеку. З початку року у Краматорську трапилося 42 аварії з потерпілими

12.06.2018


Майже всі автолюбителі роблять одні й ті ж помилки: перевищення швидкості, керування у стані сп’яніння, ненадання переваги у русі, порушення правил обгону – це найпоширеніші причини скоєння ДТП.

Напевно, всі водії хоча б раз порушувли правила дорожнього руху. Іноді свідомо, іноді через неуважність. Однак, кожен автомобіліст розуміє, що ПДР створені, у першу чергу, задля безпеки всіх учасників дорожнього руху та пішоходів.

За статистикою Краматорського відділу поліції, з початку року у місті відбулосї 42 аварії з постраждалими.

 «Нічні перегони»

Близько першої ночі до чергової частини Краматорського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на перехресті вулиць В. Стуса та Б. Хмельницького зіштовхнулись два автомобілі. По прибуттю правоохоронці вивили, що водій одного з транспортних засобів залишив місце події та зник у невідомому напрямку.

За попередніми даними, два автомобілі марки «BMW» влаштували уцентрі міста «нічні перегони» і на перехресті один з них зіткнувся із автомобілем «Chevrolet», завдавши його водію тілесних ушкоджень.

«Наїзд на пішохода»

Дорожньо-транспортна пригода, в якій постраждав 72-річний краматорчанин, сталася ввечері. Автомобіль «Hyndai» скоїв наїзд на чоловіка, який переходив дорогу у невизначеному для цього місці. Пішохід отримав тілесні ушкодження – струс головного мозку, закритий переломкісток носа, чисельні переломи ребер.

«Не впорались з керуванням»

Внаслідок наїзду на перешкоду, що відбувся на бульварі Краматорському, 24-річний водій легкового автомобілю та його 20-річна пасажирка отримали тілесні ушкодження.

«Недотримання правил дорожнього руху»

До поліції надійшло повідомлення про зіткнення двох автомобілів на мості в районі старого міста. 25-річний водій автомобіля "Ford" скоїв зіткнення з авто "Mitsubishi", за кермом якого знаходився 63-річний чоловік. Ообидва водії отримали  травми та були госпіталізовані.

Наостанок зазначимо, всі вищевказані аварій несуть за собою колосальні наслідки і втрати, а найголовне – складають небезпеку для життя та здоров’я жителів міста.

Будьте уважні та обережні на дорозі! Кожному водію варто пам’ятати, що особиста дисциплінованість, повага до інших учасників руху та неухильне дотримання ПДР є запорукою попередження створення аварійнонебезпечних ситуацій на дорозі.

 

Краматорський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета