З початку року краматорські поліцейські притягнули до відповідальності майже 150 сімейних дебоширів

11.06.2018


Правоохоронці здійснювали виїзди на родинні конфлікти та проводили профілактичні рейди, працювали із підобліковими особами. В основному, поліціє доводиться мати справу з психологічне та фізичне насильство, у більшості випадків за допомогою звертаються жінки.

Проблемою сімейного насильства займаються дільничні офіцери поліції,  ювенальна превенція (якщо мова йде про насильство, вчинене відносно дітей), а також правоохоронці,  які безпосередньо виїжджають на термінові виклики.

Поліцейські підрозділів превентивної діяльності працюють з категорією громадян, які стикаються у житті з сімейним насиллям, відвідують за місцем мешкання осіб, що перебувають на обліку у зв’язку зі схильністю до вчинення насильства по відношенню до своїх рідних.

З початку року співробітниками Краматорської полії складено 142 адміністративних протоколи за вчинення насильства в сім’ї, сьогодні на обліку перебуває 131 сімейний дебошир.

Становлячись жертвою, інколи жінки та дівчата не знають, куди їм звертатися. Тому поліцейські проводять низку заходів, аби підвищити рівень знань та інформованості серед потенційних жертв та тих, хто вже стикнувся з насиллям.

Де можуть допомогти в разі сімейного насильства:

Поліція - всеукраїнський телефон Національної поліції України - 102.

«Гаряча лінія» ГУНП Донецької області області: 0-800-505-102

Електронна адреса ГУНП (для електронних звернень громадян): gupolice@dn.npu.gov.ua

На базі громадської організації «Ла Страда-Україна» функціонує національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації – 116 123.

 

Краматорський  відділ  поліції

Донецької  області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета