Поліцейські закликають дітей потурбуватися про свою безпеку в період літніх канікул

09.06.2018


Влітку завжди зростає ризик дитячого травматизму, адже діти майже весь день проводять на свіжому повітрі, при цьому у процесі ігр вони забавають про головне - правила безпечної поведінки.

Літо - це не тільки пора відпочинку, але й небезпечний період для дітей, які проводять багато часу без нагляду дорослих. За статистикою, під час літніх канікул кількість нещасних випадків за участю неповнолітніх значно збільшується. 


Працівники ювенальної превенції Краматорської поліції, спільно з  співробітниками міського відділу з питань пробації та спеціалістами  служби у справах дітей відвідали шкільний літній табір на базі ЗОШ №1.


З метою попередження випадків дитячого травматизма та протиправної поведінки з дітьми було проведено практичне заняття на тему: "Правила безпеки під час літніх канікул". Дітлахи ознайомилися з основними правилами безпечної поведнки в громадських містах, на вулиці, на воді та в лісі, дізнались при безпечне поводження з тваринами та вибухонебезпечними предметами, про основні правила дорожнього руху.

 

По завершенні зустрічі гості разом з дітьми провели спортивні змагання.

Краматосрький відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета