Учасники краматорської «Ліги майбутніх поліцейських» провели день із правоохоронцями міста

16.05.2018


Лігівці побували в гостях у співробітників Краматорського відділу поліції. На молодь, що у більшості знало про роботу стражів закону  лише за фільмами, незвичайна екскурсія справила велике враження.

Першим зустрів учасників «Ліги майбутніх поліцейських» і провів маленьку екскурсію підрозділом начальник Краматорського  відділу поліції Василь Поштак.

Знайомство з поліцією почалося з чергової частини, що, як переконались лігівці, є справжнім "мозковим центром" підрозділу - до обов'язків чергової зміни входить повне володіння обстановкою на території оперативної зони. Для цього потрібно безперервно збирати, узагальнювати та аналізувати дані, обробляти заяви від громадян, організовувати роботу зовнішніх нарядів.

У подальшому підлітки дізнались про специфіку роботи основних структурних підрозділів поліції: слідства, карного розшуку, аналітичного сектору та інших, змогли побачити щоденну роботу правоохоронців, побувати у кабінеті начальника підрозділу.

В актовій залі поліцейські продемонстрували дітям вогнепальну зброю та спецзасоби, з якими вони несуть службу, дали можливість приміряти бронежилети, каски та інші засоби захисту, сфотографуватись із ними.

Василь Поштак  подякував школярам за активну участь у діяльності «Ліги майбутніх поліцейських», вручив їм пам'ятні грамоти та обговорив плани на майбутнє.

Після такої змістовної екскурсії діти зрозуміли всю важливісь та складність професії правоохоронця. Вони залишилися дуже задоволені та подякували керівництву Краматорського відділу поліції за гостинність.

 

Краматорський  відділ поліції
Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета