Краматорські поліцейські стали учасниками лекції «Забезпечення права на захист»

16.05.2018


Заняття з особовим складом підрозділу поліції провели представники Управління прав людини області та регіонального центру з надання безоплатної вториної правової допомоги.

Краматорський відділ поліції із метою проведення занять відвідали спеціаліст Управління забезпечення прав людини в Донецькій області Ольга Светлічна та заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вториної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Оксана Савицька. 

Під час лекції увагу правоохоронців було акцентовано на понятті «право на захист», на гарантії права підозрюваного (обвинуваченого) на захист. Обвинувачуваний може захищати себе як самостійно, так і за допомогою кваліфікованого юриста. Слідчий, прокурор чи суддя зобов’язані роз’яснити кожному його права - у чому він підозрюється чи обвинувачується.

Після основної частини гості відповіли на запитання поліцейських та розібрали з ними різні ситуації, що трапляються під час виконання службових обов’язків.

 

Беззаперечно, надзвичайно важливо, щоб нові проекти нормативно-правових  актів,  а також зміни, які пропонується внести до чинного  законодавства, в жодному разі не звужували зміст та обсяг існуючих прав і свобод.

 

Мета забезпечення дотримання в державі прав і свобод людини полягає в забезпеченні її як на всіх рівнях влади, так й кожним окремим громадянином.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета