Поліцейські Дружківки відпрацьовували навички активного опору супротивника у коридорі (ФОТО)

16.05.2018


Інструктор тренінгового центру ГУНП в Донецькій області  провів заняття з особистої безпеки поліцейських, а також відпрацював на практиці  заняття з вдосконалення навичок проходу по коридору у складі 4-х співробітників поліції.

Вчора в системі службової підготовки, інструктор з особистої безпеки тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Донецькій області Денис Кучерявих, провів для співробітників Дружківського відділення поліції заняття з тактичної підготовки.

Спочатку правоохоронці повторили Наказ МВС України "Про затвердження Інструкції із заходів безпеки при поводженні зі зброєю", а потім написали невеличкі тести на знання тактико - технічних характеристик вогнепальної зброї.

Після проходження матеріальної частини, правоохоронці перейшли до практики. Присутні відпрацьовували навички проходу по коридору у складі 4-х співробітників поліції, а також навчались, як правильно діяти під час активного пошуку злочинця та активного стрілка.

Під час навчання інструктор застосував метод ролевої гри. З цією метою учбова група поділили на "поліцейських" і "цивільних" осіб. Не обійшлося без помилок, але саме такі заняття дозволять правоохоронцям в подальшому не допускати їх в реальності.

Лише тоді, коли поліцейський почуває себе безпечно, він може належним чином захистити оточуючих.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета