Під час патрулювання дільничні викрила чоловіка, який обкрадав будинок пенсіонерки (ФОТО)

16.05.2018


Неодноразово проникаючи до сусідського будинку 45-річний мешканець встиг винести кухонний посуд, металолом та банки з консервацією, щоб потім обміняти на алкоголь. За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України.

Під час несення служби на маршруті патрулювання до дільничних інспекторів Дружківського відділення поліції звернулась 79-річна мешканка с. Кирпічне, яка повідомила про крадіжку з будинку.

В ході патрулювання території та опитування місцевих мешканців направлених на встановлення ймовірного злочинця, правоохоронцями було отримано інформацію, щодо причетності 45-річного сусіда заявительки.  Виявилось, що чоловік тривалий час ні де не працює та веде аморальний спосіб життя.

Знаючи про те, що пенсіонерка використовує будинок лише як дачу та не залишається там на ніч, чоловік вирішив виправити своє матеріальне становище. Пошкодивши замок на дверях, чоловік зміг проникнути до будинку і протягом тривалого часу виносити звідти все що потрапило під руку. Загалом його здобиччю став кухонний посуд, металолом та банки з консервацією. Згодом викрадене збував, а виручені гроші витрачав на алкоголь.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 «Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище» Кримінального кодексу України, за що передбачено від 3 до 6 років позбавлення волі.

Дружківське відділення

Краматорського відділу поліції Донецької області

   

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета