За тиждень поліцейські викрили 4 пособників бойовиків

16.05.2018


До відповідальності притягуються жителі Краматорська, які в 2014 році забезпечували функціонування блокпостів терористів.

У рамках антидиверсійних заходів співробітники поліції продовжують виявляти та притягувати до відповідальності осіб, які своїми діями сприяли військовій агресії та захопленню українських міст бойовиками.

Завдяки співпраці з небайдужими громадянами цього тижня краматорські правоохоронці викрили чотирьох учасників незаконних збройних формувань з числа місцевих жителів.

Зараз чоловіки віком від 23 до 36 років пояснюють, що підпали під вплив проросійської пропаганди. Незважаючи на те, що з моменту злочину минуло 4 роки, поліцейські зібрали докази їх протиправної діяльності. Встановлено, що всі вони протягом квітня-червня 2014 року несли службу на блокпостах бойовиків у Краматорську, незаконно перевіряли громадян та оглядали їх транспорт.

36-річний екс-найманець розповів, що у лавах бойовиків йому обіцяли гроші та продукти харчування, тому він вирішив вступити до їх рядів. Пізніше він побачив всю суть даної «організації», той безлад та свавілля, що там відбувалось та вирішив залишити незаконне збройне формування.

Наразі затримані співпрацюють зі слідством та надають свідчення. Відносно них відкриті кримінальні провадження з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України.

Краматорський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета