Поліцейські притягнули до відповідальності багатодітну мешканку Олександрівки, яка недбайливо ставилась до своїх обов'язків

15.05.2018


Гори сміття на підлозі, немитий посуд, розкидане скрізь ганчір’я та залишки їжі – саме в такій обстановці "виховує" трьох неповнолітніх дітей 26-річна жінка.

Систематичні перевірки родин з категорії "складні життєві обставини", допомагають правоохоронцям виявляти та притягувати до відповідальності тих дорослих, які через власні "інтереси" не приділяють належної уваги своїм дітям.

Співробітники Олександрівського відділення поліції завітали до 26-річної жінки, яка має трьох малолітніх дітей віком від 5 до 9 років.  Виявилось, що малюки невноцінно харчуються та проживають в антисанітарних умовах, мати їх вихованням та розвитком не займається.

За неналежне виконання батьківських обов’язків відносно жінки було складено протокол про адміністративне правопорушення. Після проведення профілактичної бесіди правоохоронці повідомили їй про повторну перевірку, що відбудеться найближчим часом.

 

Краматорський  відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета