В Краматорську відбулася творча зустріч для учасників Ліги та старшокласників з сучасною поэтессою.

15.05.2018


Галина Онацька презентувала свої  збірки «Спиніть війну!» та «Іволзі весна наснилась».

Знайомство з творчістю місцевої поетеси відбулося у одній із шкіл міста. До нової книги Галини Онацької увійшли вірші, написані ще кілька років тому.

Їх було створено для подяки всім, хто працює на користь України, а також переконати тих, хто не вірить у її майбутнє.

За словами авторки, на її творчість особливо вплинули події Революції Гідності, історії Героїв Небесної сотні. Лірична героїня зосереджена на темі російської агресії на Сході та Півдні України, на внутрішніх політичних негараздах.

Зустрічі пройшли в дуже теплій атмосфері. А після заходів діти, які ще не були знайомі з творчістю письменниці, взяли книги для читання в бібліотеці. Адже головною метою подібного роду заходів є не тільки знайомство молоді з сучасною літературою та естетична насолода від спілкування з автором, але й залучення до читання на яскравому прикладі того, яку роль  книга зіграла в  житті особистості.

Сподіваємось, що зустрічі з Галиною Онацькою залишать в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей. На добру згадку поетеса подарувала юнацтву свої книги.

 

 Краматорський відділ поліції 

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета